به صحبت های دو دانش آموز و معلم انگلیسی آنها درباره سرگرمی های شان گوش دهید.

معنی درس 7 زبان هشتم

1-معلم : زهرا ، آیا هیچ سرگرمی داری؟
2-زهرا : بله دارم. من به عنوان سرگرمی فیلم تماشا میکنم.
3-معلم : جالبه! تو چطور سمیرا؟
4-سمیرا: خب ، من عاشق کتاب خواندن هستم
5-زهرا :واقعا؟ چه جور چیزهایی می خوانی؟
6-سمیرا: کتاب، مجله، اخبار ورزشی در اینترنت و گاهی شعر.
7- زهرا :و شما چطور خانم امامی؟
8-معلم : در واقع، من هیچ سرگرمی ندارم. اما معمولا در وقت آزادم به باشگاه می روم.

گام به گام درس 7 زبان هشتم. حل تمرین فصل درس مورد نظر خود را انتخاب کنید. ترجمه درس 7 زبان هشتم. ترجمه درس و حل تمرین های درس 7 زبان انگلیسی هشتم. ترجمه .
شما از این صفحه در 3/23/21 بازدید کردید.

گام به گام درس 7 زبان هشتم . حل تمرین فصل درس مورد نظر خود را انتخاب کنید. ترجمه درس 7 زبان هفتم. ترجمه کامل و حل تمرین های درس 7 زبان انگلیسی هفتم. حل تمرین .

جواب و معنی درس هفتم زبان انگلیسی هفتم - همگام درسhamgamdars.com › zaban7-dars7
۱۳ اسفند ۱۳۹۹ — جواب تمرینات درس ۷ زبان هفتم | پاسخ و معنی مکالمه صفحه های ۳۸ و ۳۹ و ۴۰ و ۴۱ کتاب زبان انگلیسی کلاس هفتم همراه با حل تمرینات با ترجمه درس .
‏معنی درس هفتم زبان هفتم · ‏معنی صفحه 39 زبان هفتم
شما این صفحه را 2 بار دیدید. آخرین بازدید: 3/12/21

۲۱ بهمن ۱۳۹۶ — ترجمه مکالمه درس 7 انگلیسی پایه هشتم.

ترجمه مکالمه ها، تمرین و تلفظ زبان انگلیسی هشتم | درس هفتم .gama.ir › . › دوره اول متوسطه › هشتم › انگلیسی
۱ شهریور ۱۳۹۷ — شامل: ترجمه تمامی مکالمه ها با تلفظ پاسخ تمامی تمرین های کتاب درسی درس هفتم: سرگرمی های من

درس آزاد فارسی هفتم

هم معنی درس 4 فارسی پنجم

درس آزاد فارسی نهم با جواب

معنی شعر های کتاب فارسی چهارم

معنی کلمات درس ششم زبان هشتم

معنی کلمات درس پنجم زبان هشتم

هم معنی تمام واژه های فارسی هشتم

درس ,زبان ,ترجمه ,هفتم ,انگلیسی ,هشتم ,درس 7 ,7 زبان ,زبان انگلیسی ,حل تمرین ,درس هفتم

مشخصات

آخرین مطالب این وبلاگ

آخرین ارسال ها

آخرین جستجو ها

ارائه محصولات با کیفیت بالا و کم مصرف الکترونیک انجمن ساواته ایران-نخستین و تنها ارگان رسمی و مستقل ساواته در ایران. iraniikala زمانه دانلود بانک لینک های دانلود فیلم ، دانلود سریال و دانلود آهنگ میباشد. رایگان دانلود کنید ღஞ فرشته ی تنها ஞღ shaied-ebrahimi داستان های صوتی شهدا فایل اکی مرجع فروش و خرید انواع پایان نامه ، تحقیق ، مقاله ، پروژه ، ترجمه ، پاورپوینت ، انواع طرح های کسب و کار و ... minourayan